Kosmos Třinec
PROGRAMO KINĚKONTAKTYPRONÁJEM A SLUŽBY
PREMIÉRYLETNÍ KINOPRO DĚTIPRO SENIORYAKCE

KINO SENIOR

 
Pravidelně dvakrát měsíčně připravujeme filmová představení pro seniory, oblíbené jsou hlavně české komedie.

Většinou se jedná o nejnovější filmy v českém znění bez titulků. Nabízíme je za zvýhodněné vstupné 60Kč.

Pro celý rok 2020 jsme již přesně stanovili termíny, kdy se bude KINO SENIOR konat. Na pokladně kina jsou k dipozici informační kartičky.
 
 
4.2.2020 (út)
ŽENSKÁ NA VRCHOLU (PRO SENIORY)
9:00 CD
60 Kč

Ženská na vrcholu (PRO SENIORY)

KINO SENIOR
Přístupný
Česko
Komedie
česká verze
2019
105 min
60 Kč
Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková), odjíždí na popud své tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhla svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota. Tam potkává dva muže, ač o žádné seznamování opravdu nestojí. Jedním je horal a milovník adrenalinových sportů Richard (Martin Dejdar) a druhým, jeho bratr (Marek Němec), vážený člen horské služby, ale hlavně milovník žen a zábavy. Tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena ještě netuší, že její starostlivá milující matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka), aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce a rodina musí být přece pohromadě! Romantická zimní komedie s Annou Polívkovou, Martinem Dejdarem, Markem Němcem, Bolkem Polívkou, Janou Preissovou, Janou Krausovou, Romanem Pomajbo, Danicou Jurčovou, Matjažem Javšnikem a Markem Taclíkem j.h..
18.2.2020 (út)
ŠPINDL 2 (PRO SENIORY)
9:00 CD
60 Kč

Špindl 2 (PRO SENIORY)

Špindl 2
Nevhodné do 12 let
Česko
Komedie
česká verze
2019
107 min
60 Kč
Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem…
PROGRAM EMAILEM
Kino Kosmos, Dukelská 698, Třinec, PSČ: 739 61 tel: 558 996 703
OBCHODNÍ PODMÍNKY
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.