Kosmos Třinec
PROGRAM VÝROČÍ KINA O KINĚ PRONÁJEM KONTAKTY
AKTUÁLNĚ PREMIÉRY PRO SENIORY PRO DĚTI AKCE PRO ŠKOLY
AMERIKA A JEJÍ KRÁSY – Michaela Hrdá Akce v pronájmu
120 min

Pořádá: Přednáškomat, Miške Photos a Městské Kino Kosmos Třinec

Prodej vstupenek www.smsticket.cz/vstupenky/31842-amerika-a-jeji-krasy-trinec nebo V DEN KONÁNÍ AKCE NA MÍSTĚ U PŘEDNÁŠEJÍCÍ platba POUZE V HOTOVOSTI!

Ať už má Amerika pověst jakou chce, pro mě je jednou z nejlepších zemí světa pro cestování a to nejen díky její nesmírné diverzitě, ale také vřelým a přátelským lidem. Zažijeme čtyři různý cesty v jedný přednášce: projedeme zhruba 20 národních parků amerického západu, ale zaskočíme i na Aljašku, Havaj či východ Ameriky. Podělím se vámi i o pár skrytých pokladů, kam stopy většiny turistů nemíří. Mimo jiné projdeme i 450 km dlouhý John Muir trail v pohoří Siera Nevada. Tak se přijďte pobavit nebo inspirovat na svou další cestu.

MICHAELA HRDÁ o sobě

Mimo jiné, jsem také lektorka angličtiny, která maximálně využívá možnost volna a tráví zhruba čtyři až pět měsíců ročně na cestách. Zatím jsem projela pouze něco přes 50 států, ale čeká na mě celý svět, který mě toho už teď naučil neskutečně moc. Většinu času na cestách trávím chozením po horách, stopováním nebo surfováním. Když (se) zrovna neučím, snažím se inspirovat ostatní svými cestovatelskými přednáškami a ve zbytku volných chvil pracuji na své knize Průsery na cestách.

Další informace na www.misketravels.cz


VSTUPENKY
VSTUPENKY

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×