Kosmos Třinec
PROGRAM O KINĚ PRONÁJEM KONTAKTY TADY VARY 2023/2024
AKTUÁLNĚ PREMIÉRY PRO SENIORY PRO DĚTI AKCE PRO ŠKOLY
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba TEEN KINO
Japonsko
Animovaný | Akční | Fantasy
2023
106 min
Přístupný
Režie:
Haruo Sotozaki
Kamera:
Júiči Terao
Hrají:
Nacuki Hanae, Akari Kitó, Hiro Šimono, Jošicugu Macuoka, Kacujuki Koniši, Mijuki Sawaširo, Kengo Kawaniši, Kana Hanazawa, Rjóta Ósaka

Film spojuje poslední dva díly druhé řady stejnojmenného anime seriálu s prvním dílem třetí řady s podnázvem Swordsmith Village (Mečířská vesnice). Ta se začne vysílat v „jarní anime sezóně“ v dubnu, ale diváci a fanoušci anime mají už v březnu jedinečnou možnost vidět POUZE v kinech, jak se bude vyvíjet příběh známých hrdinů. Předlohou seriálu je jedna z nejprodávanějších stejnojmenných manga sérií všech dob Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba (v ČR vydává pod názvem Zabiják démonů nakladatelství CREW).

O filmu: Poté, co mu byla vyvražděna rodina, se laskavý chlapec Tandžiró Kamado rozhodl stát zabijákem démonů v naději, že se mu podaří proměnit svou mladší sestru Nezuko zpět v člověka. Tandžiró se proto se svými kamarády Zen'icuem a Inosukem a jedním z Pilířů protidémonských jednotek, Uzuiem Tengenem, vydává do vykřičené Čtvrti lásky, kde se společně utkávají s hrozivými vyššími šestými Měsíci – Daki a Gjútaróem.
VSTUPENKY
VSTUPENKY

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×