Kosmos Třinec
PROGRAM O KINĚ PRONÁJEM LETNÍ KINO TADY VARY 2023/2024 MODERNIZACE KINA
AKTUÁLNĚ PREMIÉRY PRO SENIORY PRO DĚTI AKCE PRO ŠKOLY
Suprákovi RODINA DO KINA
Norsko
Animovaný | Pohádka
2022
76 min
Přístupný
Režie:
Rasmus A. Sivertsen
Scénář:
Kamilla Krogsveen
Hrají:
Hennika Huuse, Johannes Kjarnes, Todd Bishop Monrad Vistven, Atle Antonsen, Charlotte Frogner, Line Verndal, Kari Simonsen, Henriette Maro, Desta Marie Beeder
Jaká je tvá superschopnost?

Oslavte se svými ratolestmi jejich Den dětí! Prožijte spolu v kině chvíle plné radosti a zábavy.

Kromě promítání poutavého animáku vás čeká i doprovodný programu, který bude probíhat celé dopoledne od 9:00 do 12:00. A na co se mohou děti těšit? Nebude chybět malování na tvář, tetovací salón, KOLO ŠTĚSTÍ plné nádherných cen, fotokoutek, dětské dobroty v KinoKAVÁRNĚ a kosmetický salón pro maminku a dceru.

Na doprovodný program od 09:00 -12:00 vstup pouze s platnou vstupenkou. Spanilá jízda pohádek pokračuje snímkem Super Mario Bros. ve filmu, který promítneme od 11:00.

O filmu: Jedenáctileté herní nadšenkyni Hedvice se obrátí život vzhůru nohama, když je nucena nahradit svého otce a stát se superhrdinkou ve městě, kde společně žijí. Hedvika však není předurčena kráčet v jeho šlépějích – je krátkozraká a nešikovná. Otec si brzy uvědomí, že se v tréninku na nového superhrdinu musí soustředit na svého atletického synovce Adriana. Smutná a zklamaná dívka navštíví svou babičku. Společně s ní se snaží, přes všechny nástrahy, naplnit rodinný odkaz. Podaří se Hedvice stát se novou superhrdinkou?
VSTUPENKY
VSTUPENKY

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×