Kosmos Třinec
PROGRAM TŘINEC V 90... O KINĚ ZA KULTUROU BEZPEČNĚ
TŘINEC V 90 VTEŘINÁCH

TŘINEC V 90...

Kulturní a vzdělávací centrum TRISIA, STaRS, Knihovna Třinec, kino Kosmos, Muzeum TŽ a města Třince, DDM Třinec a další organizace v současné době spojily své síly při organizaci oslav výročí 90 let od povýšení Třince na město. Vzniká tak unikátní multižánrový projekt Třinec v 90…, o kterém všichni doufáme, že neskončí jen u příprav, ale že se opravdu uskuteční.

Středobodem kulturního dění bude v devadesáti letních dnech (od června do srpna) amfiteátr na Městském stadionu STARS. Pobaví divadelními představeními, potěší hudebními koncerty a letním kinem obohaceným retro projekcemi filmových trháků z 90. let. Připravujeme novinky, a pokud nám rozvolnění opatření umožní, uskuteční se také dříve plánované akce, jako je koncert Vlasty Redla aj.

Na webových stránkách a sociálních sítích jednotlivých organizací budou doplňovány informace o aktuálním programu na jevišti či plátně a také o dalších zajímavých nejen letních pozvánkách do Třince v 90... Uskutečnění jednotlivých akcí se bude odvíjet od aktuálních protiepidemických opatření. Věříme, že se spolu už konečně potkáme! A než se tak stane, podívejte se, s jakými VIDEO PŘÁNÍMI přišli gratulovat Třinci známé osobnosti. 

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×