Kosmos Třinec
PROGRAM O KINĚ PRONÁJEM KONTAKTY LETNÍ KINO
AKTUÁLNĚ PREMIÉRY PRO SENIORY MAMAkino PRO DĚTI AKCE PRO ŠKOLY

KINO Z CEST

Pro milovníky cestování pravidelně chystáme netradiční přednášky a zajímavé besedy spojené s promítáním filmů, videí a fotografií z různých zemí světa.

Přijďte poznávat svět přes osobní zážitky cestovatelů z pohodlí našich komfortních sedaček. Těšíme se na vás!

 

září
21.09.2022 (středa)
Afrikou na kole - Tadeáš Šíma (Kino z cest)
17:30 česká verze
130

Afrikou na kole - Tadeáš Šíma (Kino z cest)

přednáška / prezentace knihy
česká verze
90 min
130 Kč
Nákup vstupenek:
Cenově zvýhodněnou VSTUPENKU PRO STUDENTY za 110 Kč lze získat pouze na pokladně kina po předložení studentského nebo žákovského průkaz, ISIC karty, případně dokladu o studiu.

Tadeáš Šíma a na co se můžete těšit:
Jako šestadvacetiletý se Tadeáš Šíma z Prachatic vydal na sólovou expedici přes Afriku a přejel celý kontinent od severu až na jih. V roce 2016 vyjel na kole z Prachatic s cílem došlapat do Kapského Města v Jihoafrické republice. Ovšem jeho cesta skončila už v Maroku, kde ho parta zlodějů připravila o kolo.
O rok později však vyrazil znovu, tentokrát z marockého města Tangier a do Kapského Města nakonec dorazil. Během sedmi měsíců ujel na kole 13 000 kilometrů a navštívil 15 států černého kontinentu.

Zažijte Afriku a povídání o tom, jak bolí zadek po půl roce na kole, o strachu ze tmy, jak chránit slony v Kongu, nebo jak se chytá slepice kolem jezírka s krokodýly.
K dostání bude také jeho KNIHA Na kole přes Afriku (vydaná v roce 2020), která byla jako jedna z pěti v roce 2021 nominovaná na Cenu Zikmunda a Hanzelky v kategorii Knižní cestopis roku.
PROGRAM EMAILEM

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×