Kosmos Třinec
PROGRAM O KINĚ PRONÁJEM TADY VARY 2021 ZA KULTUROU BEZPEČNĚ
AKTUÁLNĚ PREMIÉRY PRO SENIORY MAMAkino PRO DĚTI AKCE PRO ŠKOLY

AKCE

Naše kino je moderní, dynamické a akční, proto zde kromě klasických filmových projekcí pro vás připravujeme také pravidelné cykly, filmové projekce s besedou, koncerty, výstavy a další kulturní i společenské události.

Všechny tyto zajímavé akce najdete na jednom místě zde, a to v chronologickém pořadí dle termínu, nebo v pravém menu dle jednotlivých kategorií (Festivalové jednohubky, Kino z cest, Dámská jízda, Cykly – Repete, Výstavy, Umění v kině).

Stačí si jen vybrat a přijít. Tak čím začnete?

únor
09.02.2022 (středa)
ADÉLA ELBEL: První poločas rozpadu
17:30 česká verze
290

ADÉLA ELBEL: První poločas rozpadu

stand-up show
česká verze
80 min
290 Kč
Běžná cena 290kč, v předprodeji od 27. 9. - 27. 10. 2021 za zvýhodněnou cenu 250Kč. Platnost rezervace je 7 dní.

Komička Adéla Elbel žije život, jak nejlíp dokáže. Ale protože to občas zas tak dobře nedokáže, dala vzniknout svému novému 80 minutovému speciálu “Stand up your life: první poločas rozpadu”, ve kterém mluví o tom nejpodstatnějším - tedy sama o sobě. Přijďte se přesvědčit, jak dokáže být zábavná, stejně jako nesmlouvavě kritická a díky své lásce k proseccu taky někdy fajn… Tuhle one woman show nechcete propásnout.
Adéla Elbel je stand-up komička a moderátorka, pravidelně vystupuje s pořadem Na stojáka a v televizním pořadu Comedy club. Zabývá se životem v popkulturním odkazu s přesahem do filosofie citátů moudrých lidí .
březen
24.03.2022 (čtvrtek)
Karel Plíhal - Recitál
20:00 české titulky
330

Karel Plíhal - Recitál

Nevhodné do 12 let
české titulky
120 min
330 Kč
Běžná cena 330kč, v předprodeji od 6. 9. - 6. 10. 2021 za zvýhodněnou cenu 290Kč. Platnost rezervace je 7 dní.

Ojedinělý hudebník textař a poeta se po koncertní pauze způsobené zdravotními potížemi s rukou a složité situaci během covidové pandemie vrací na koncertní pódia. Karel Plíhal v jedné chvíli dokáže publikum rozesmát veselou básničkou, aby vzápětí posluchače rozněžnil a roztesknil emotivním textem písně.
Jednočlennou kapelu Karla Plíhala posílil skvělý kytarista Petr Fiala, kterého Karel potkal na hudební škole v Hradci Králové. Na Plíhalově koncertě posluchače čeká jemná a hravá poetika, komorní atmosféra, a to vše ve formě inteligentně humorných, často vyzrále sebeironických textů nebo krátkých veršovánek uvozujících či doplňujících jednotlivé písničky. A zároveň famózní kytarové umění.
PROGRAM EMAILEM
DÁMSKÁ JÍZDA
FESTIVALOVÉ JEDNOHUBKY
VÝSTAVY
KINO Z CEST
CYKLY - REPETE

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×