Kosmos Třinec
PROGRAM NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD O KINĚ PRONÁJEM KONTAKTY
REKLAMA V KINĚ PRO FIRMY CINEMA GAMING SOUKROMÉ PROJEKCE SVATBA V KINĚ

PRONÁJEM

V našem kině je možné PRONAJMOUT SI SÁL, PŘEDSÁLÍ ČI KINOGALERII pro pořádání kulturních, společenských akcí a pracovních setkání. Pronájem kinosálu můžete využít pro své besedy a přednášky, oslavy soukromého či firemního výročí, cinema gaming a nově také pro netradiční svatební obřad.

Kinosál nabízí 371 pohodlných čalouněných míst, včetně 6 dvojsedaček, ve vysoce převýšených řadách, které umožňují dobrou viditelnost.

Doba možná pro pronájem je mimo náš hlavní promítací program, tedy v době od 6:00 do 17:00 hodin v pracovních dnech nebo od 6:00 do 13:30 o víkendech. Vždy se jedná o individuální přístup, proto je ideální osobní či telefonická domluva, při které se upřesní vše podstatné.

Promítací, zvuková a konferenční technika ZDE.

V případě zájmu o pronájem, prosím vyplňte předběžnou žádost a zašlete nám ji na email.

Žádost o pronájem ke stažení: ZDE
Ceník pronájmu ke stažení: ZDE

Pro vaši REKLAMU V KINĚ vám nabízíme unikátní 11metrové plátno nebo digi totem. Více ZDE.

Pro bližší informace kontaktujte:

Bc. Lucie Šloufová
email: pronajem@kinokosmos.cz

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×

Prosíme diváky, kteří se se svými nezletilými dětmi chystají na projekci snímku JAN ŽIŽKA, aby si důkladně pročetli informace o přístupnosti k dané projekci.

Pokud je u filmu označení "DO 12 LET NEVHODNÝ", jedná se o doporučení distributora a je na návštěvnících kina (případně jejich zákonných zástupcích), aby zvážili, zda je pro ně film určen. V případě, že je film označen "DO X LET NEPŘÍSTUPNÝ", nebudou návštěvníci nesplňující danou věkovou hranici vpuštěni do sálu!

Kontrola věku probíhá před samotným vstupem do sálu.

Více informací na webových stránkách v sekci NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD.

Děkujeme