Kosmos Třinec
PROGRAM O KINĚ PRONÁJEM TADY VARY 2023/2024 MODERNIZACE KINA
AKTUÁLNĚ PREMIÉRY PRO SENIORY PRO DĚTI AKCE PRO ŠKOLY

SPECIÁLNÍ AKCE ŠKOLY

Sál i vestibul kina si můžete pronajmou pro vaše speciální akce – uzavřené promítaní, zahájení/ukončení školního roku, předávání maturitních vysvědčení, oslava výročí školy, prezentace školy, pracovní semináře, kurzy, konference a další. K dokonalé společenské či pracovní akci určitě přispěje moderně vybavený sál se špičkovou obrazovou i zvukovou technikou i pohodlné sedačky v řadách s vysokým převýšením, které umožňují dobrou viditelnost.

Rádi vám pomůžeme s organizací vašeho eventu i s výběrem a zajištěním vhodného filmu.

Více informací o pronájmu a službách ZDE

 

 

březen
06.03.2024 (středa)
Noemova archa (ŠKOLNÍ)
10:15 česká verze
130

Noemova archa (ŠKOLNÍ)

RODINA DO KINA
Přístupný
Brazílie
Animovaný
česká verze
2023
96 min
130 Kč
Jak je všem známo, na Noemovu archu mohl pouze jeden sameček a jedna samička každého druhu. Ale co když se o této tajné události dozvědí dva myšáci a ani jeden z nich se nehodlá vzdát svého místa? Vini a Tito jsou nerozluční parťáci, hudebníci do nepohody, kteří nemají v plánu se utopit. S pomocí důvtipného švába a velkého množství štěstí se snad nesmělému básníkovi Vinimu a okouzlujícímu kytaristovi Titovi podaří na Archu dostat a společně se prosadit mezi zvířátky všech velikostí a tvarů. Dokáží tito dva koumáci svou hudbou zlepšit náladu na lodi, na níž musí všichni společně přežít čtyřicet dní a čtyřicet nocí?
27.03.2024 (středa)
Jeden život (ŠKOLNÍ)
09:00 české titulky
100

Jeden život (ŠKOLNÍ)

One Life
Nevhodné do 12 let
USA
Drama
české titulky
2024
109 min
100 Kč
One Life (Jeden život) je britský životopisný film o britském humanitárním pracovníkovi Nicholasi Wintonovi. Hlavní role ve filmu ztvárnili Anthony Hopkins a Johnny Flynn. Film sleduje Wintona, který se ohlíží za svou minulostí, kdy pomáhal skupinám židovských dětí v Němci okupovaném Československu, aby se mohly ukrýt a uprchnout v letech 1938-39, těsně před začátkem druhé světové války. Ve vedlejších rolích se dále objevují Lena Olin, Romola Garai, Alex Sharp, Jonathan Pryce a Helena Bonham Carter.
PROGRAM EMAILEM

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×