Kosmos Třinec
PROGRAM O KINĚ PRONÁJEM LETNÍ KINO TADY VARY 2023/2024 MODERNIZACE KINA
REKLAMA V KINĚ PRO FIRMY CINEMA GAMING SOUKROMÉ PROJEKCE SVATBA V KINĚ

SVATBA V KINĚ

Do biografu na rande zvali své milé určitě už první filmaři, bratři Lumiérové. Od té doby se při napínavých i dojemných scénách držely za ruce už miliony párů. Společné chvilky před stříbrným plátnem dokonce nejednou vyústily v manželský slib. Přímo v kině si však své osudové ANO řeklo jen málo zamilovaných. Nedávno se k nim přidali také první třinečtí snoubenci. V polovině měsíce ledna uzavřeli oficiální manželský slib ve slavnostně vyzdobeném Městském kině Kosmos Třinec.

Rádi bychom netradiční svatební obřad nabídli nejen párům, kteří do Kosmosu chodili na rande. Unikátní prožitek zajistíme všem, kteří ocení působivý prostor rozměrného hlediště s ozářeným jevištěm. Ceremoniál ve světlech reflektorů, před rudě sametovou oponou, dá vyniknout jedinečnému okamžiku lidského života.

Výjimečnost okamžiku zdůrazní svatební dekorace. Díky profesionálním ozvučení sálu zapůsobí i slavnostní hudba nebo melodie dle vlastního výběru. 

Dojemné chvíle obřadu působivě podtrhneme velkoplošnou projekcí rodinných fotografií a videozáběrů z dětství a mládí nevěsty a ženicha. 

Obřad v kině je výhodný také pro velké svatby, kinosál může pojmout až 371 svatebčanů. Výhodou je možnost zajištění slavnostního přípitku, welcome drinku či  cateringu v předsálí, odložení oděvů v šatně, využití sociálního zařízení. Na přání svatebčanů zajistíme rozšířenou možnost parkování a příjezd do bezprostřední blízkosti kina.

Více informací o pronájmu a službách ZDE.

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×