Kosmos Třinec
PROGRAM O KINĚ PRONÁJEM KONTAKTY
PŘEDPRODEJ COVID-19 opatření OTEVÍRACÍ DOBA PRO HENDIKEPOVANÉ DÁRKOVÉ KARTY 3D PROJEKCE KINOKAVÁRNA KINOGALERIE FOTOGALERIE POVINNĚ ZVEŘEJŇOVANÉ INFORMACE JAK SE K NÁM DOSTANETE KINOTEAM PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Pokud v současné době neobsazujeme žádnou pracovní pozici pro kandidáta s Vaším profilem, a přesto se domníváte, že by pro nás Vaše znalosti a profesní zkušenosti mohly být přínosem, pošlete prosím Vaše profesní CV na adresu ekonom@kinokosmos.cz.

 

Momentálně hledáme:

Brigádníky pro občasnou výpomoc – obsluhu do kinokavárny, která bude pracovat na dohodu o provedení práce. Ideálně studenty (16+), kteří mají čas v týdnu i o víkendech, nejčastěji však od čtvrtku do neděle v odpoledních a večerních hodinách. 

Jedná se o nepravidelný přivýdělek a dovolání k tzv. silným snímkům. Proto je zapotřebí flexibilita, spolehlivost a rychlá dopravní dostupnost. Potravinářský (zdravotní) průkaz výhodou a praxe výhodou, ne však podmínkou. Nástup možný ihned po zaškolení.

Životopisy posílejte na e-mail: reditelka@kinokosmos.cz, případně odevzdejte osobně do kanceláře Městského kina Kosmos Třinec v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hodin.

Předem Vám děkujeme za zájem o práci v našem kině a v případě možného uplatnění se Vám ozveme.

 

 

 

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×