Kosmos Třinec
PROGRAM O KINĚ PRONÁJEM KONTAKTY
PŘEDPRODEJ COVID-19 opatření OTEVÍRACÍ DOBA PRO HENDIKEPOVANÉ DÁRKOVÉ KARTY 3D PROJEKCE KINOKAVÁRNA KINOGALERIE FOTOGALERIE POVINNĚ ZVEŘEJŇOVANÉ INFORMACE JAK SE K NÁM DOSTANETE KINOTEAM PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

PŘEDPRODEJ

PŘEDPRODEJ

K rezervaci nebo zakoupení vstupenek se používají primárně webové stránky www.kinokosmos.cz. Vstupenky je možné rezervovat, rovnou zakoupit on-line nebo na pokladně kina.

Rezervace se automaticky stornují 24 hodin před začátkem představení a nebude je možné znovu vytvořit.

Cena uvedená na vstupence je konečná. Je dána distributorem jako minimální možná a provozovatel ji dodržuje.

Zakoupením vstupenky návštěvník stvrzuje seznámení se s návštěvním řádem. Přečtěte si ZDE.

ON-LINE NÁKUP

Možnost zakoupit vstupenku naleznete v on-line prodejním systému u jednotlivého představení. Postupujte dle pokynů systému (vybrat místa, vyplnit údaje, vybrat možnosti...). Dvousedadlo lze zakoupit pouze jako celek – tedy obě místa najednou.

Překontrolujte si prosím nastavení své platební karty. Musíte mít povolenu možnost platby přes internet. Pokud je tato funkce blokována, nedojde k zaplacení a doručení vstupenky.

Před nákupem vstupenek si zkontrolujte datum představení, čas, vybraná místa, jazykové verze a přístupnost filmu, na který vstupenky kupujete. Vstupenky NEVRACÍME ANI NEVYMĚŇUJEME.

Zakoupená vstupenka musí být předložena včetně QR kódu – buď v chytrém mobilním telefonu nebo v tištěné podobě na papíře (QR kód a vstupenky ve formátu JPEG jsou přílohou e-mailu se vstupenkami).

NÁKUP NA POKLADNĚ

Nákup vstupenek přímo na pokladně kina je možno dle otevírací doby:

po - pa 16:30 - 20:30
so, ne 14:00 - 20:30

Nebo vždy hodinu před a půl hodiny po začátku představení.

Zakoupené vstupenky se nevyměňují ani neberou zpět, proto si je ihned zkontrolujte. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Pouze na pokladně také můžete zakoupit dárkové poukazy

3D PROJEKCE - ZAKOUPENÍ BRÝLÍ

U představení 3D je nutno zakoupit 3D brýle v hodnotě 20,- Kč. Brýle jsou nové a stávají se Vaším majetkem. Brýle můžete použít opakovaně. Brýle zakoupíte pouze na pokladně (nelze platit přes online systém předem).

SLEVY

Kino poskytuje slevu z plného vstupného držitelům průkazů ZTP a ZTP/P (50%). U průkazů ZTP/P tato sleva spadá automaticky i na jeho doprovod. Kumulace slev není možná.

U některých filmových představení poskytujeme zvýhodněnou cenu např. pro seniory a děti (0 - 15 let).

Dětskou slevu je možné uplatnit i přes internet, všechny ostatní pouze na pokladně kina.

PŘÍSTUPNOST PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Dle zákona č. 496/2012 Sb. jsme povinni u promítání nepřístupných filmů vyloučit účast mladistvých popř. neplnoletých osob. U filmů nepřístupných do 15 a do 18 let si proto vyhrazujeme právo ověřit Váš věk na základě předložení průkazu totožnosti. Děkujeme za pochopení.

Městské kino Kosmos Třinec
p. o., Dukelská 689, Třinec
PSČ: 739 61 tel: 558 996 703

OBCHODNÍ PODMÍNKY
×